رادیاتور پنلی تاش

برای اطلاع از کیفیت انواع رادیاتور پنلی تاش ( 60 ، 80 ، 100 ، 120 ، 140 سانتی متری ) ، لیست قیمت ، خرید و ارســال با شـمـاره هـای زیـر تـمـاس حـاصـل فرمایید :

 

مقدم 181 90 63 912 98+

 

485 19 666 21 98+

 

10 82 60 66 21 98+

 

رادیاتور تاش با 12 سال گارانتی تعویض بدون قید و شرط

 
رادیاتور پنلی تاش
 

گروه تولیدی صنعتی تاش رادیاتور تولید کننده مجموعه کاملی از رادیاتور های پنلی در ایران می باشد که در سال ۱۳۹۴ توسط بخش خصوصی با سرمایه گذاری بیش از ۱۵ میلیون یورو و ظرفیت تولید سالانه ۹۰۰,۰۰۰ متر رادیاتور پنلی شروع به فعالیت نمود. تاش رادیاتور با بهره گیری از استانداردهای جهانی، فن آوری و تکنولوژی روز آلمان و ایتالیا، و در فضایی به مساحت ۳۲۰۰۰ متر مربع با استفاده از ماشین الات تمام اتوماتیک، محصولاتی با کیفیت بسیار بالا و با رعایت استاندارد جهانی BS EN442 تولید کرده و به مشتریان خود با گارانتی ۱۲ ساله ارائه می دهد.

 
خرید فروش پخش عمده رادیاتور پنلی تاش
 
ویژگی های متمایز رادیاتورهای پنلی تاش :
 

تمامی رادیاتورهای پنلی تاش دارای 12 سال گارانتی در مقابل پوسیدگی می باشند.
 
تمامی رادیاتورهای پنلی تاش تحت استاندارد کیفی EN442 اروپا تولید می شوند.
 
ورق های به کار رفته در رادیاتور های پنلی تاش از جنس فولاد آلیاژی ST12 و تحت استاندارد EN10130, DC01 می باشند.
 
قرار گرفتن دقیق پره های موجی شکل کانوکتور در مراکز کانال های آب رو پنل، بالاترین راندمان حرارتی را ممکن ساخته است.
 
تمامی رادیاتور های پنلی تاش با استفاده از ماشین آلات اتوماتیک تحت فشار 13 بار تست می شوند.
 
سطح رادیاتور های پنلی تاش قبل از مرحله آستر و رنگ آمیزی، جهت بالابردن کیفیت رنگ سطوح، در طی 3 فرایند مختلف توسط مواد شیمیایی نانو تولید شده شرکت SurTec آلمان، چربی زدایی و تمیز می شوند.
 
جهت افزایش عمر مفید و بالابردن کیفیت رنگ، تمامی سطوح رادیاتورهای پنلی تاش قبل از رنگ شدن در رنگ آستر اپوکسی فرو می روند و سپس با رنگ اپوکسی پولی استر RAL 9016 به روش الکترواستاتیکی با تجهیزات تمام اتوماتیک پوشش داده می شوند.
 
تست کیفیت دوام رادیاتورهای پنلی تاش تحت استاندارد EN442 و با استفاده از تست های استاتیکی، هیدرو استاتیکی، دینامیکی، دما و فشار انجام می شود.
 
تست کیفیت دوام رادیاتورهای پنلی تاش تحت استاندارد EN442 و با استفاده از متدهای Salt Spray، Cross Cut، Drop Test، Pull-off Test، Scrape Test انجام می گیرد.
 
قابلیت باز شدن قاب های بغل و توری روی رادیاتور، امکان تمیز کردن رادیاتور تاش را در فواصل مورد نیاز به راحتی فراهم می کند.
 
سفارش رنگ های مورد در خواست در مقیاس پروژه و قابلیت تولید محصولات در ارتفاع های: 900،750،600،550،500،400،300 میلی متر و طول 400 تا 3000 میلی متر امکان پذیر می باشد.
 
جهت حمل آسان و جلوگیری از آسیب دیدگی محصول، محافظ های مقاوم در برابر ضرب دیدگی، در بسته بندی رادیاتور های پنلی تاش تعبیه شده اند.
 
رادیاتورهای پنلی تاش با لوازم نصب و متعلقات رایگان ارائه می شوند(براکت نصب دیواری، آچار هواگیر، پیچ، رول پلاک، درپوش هواگیری، کورکن کروم، کلیپ های براکت نصب).

 
لیست قیمت انواع سایزهای رادیاتور پنلی تاش 60 80 100 120 140 سانتی متری
 

فرآیند تولید در شرکت تاش رادیاتور با بهره گیری از پرسهای Schuler آلمان و تکنولوژی خطوط جوش Leas ایتالیا بصورت کاملا اتوماتیک انجام می گیرد.
 
شرکت Schuler آلمان از سال 1839 بعنوان یک شرکت مطرح جهانی در ارائه طیف وسیعی از ماشین آلات پرسهای صنعتی و فرم دهی صنعت خودرو ، لوازم خانگی ، ضرب سکه و هوا فضا می باشد.
 
برای اولین بار استفاده از سروهای ( Servo ) خطی در پرسهای ضربه ای توسط شرکت شولر معرفی گردیده است . این فناوری جدید باعث افزایش دقت عملکرد قالبهای ( Progressive ) و نهایتا تولید محصولی یکسان و هم اندازه با دقت بسیار بالا گردیده است .
 
شرکت Leas ایتالیا با بیش از 40 سال سابقه تولید خطوط جوش ، در حال حاضر برترین شرکت ارائه دهنده خطوط جوش تمام اتوماتیک تولید رادیاتورهای پنلی در دنیا میباشد .

 
لیست قیمت رادیاتور تاش شصت هشتاد صد صد و بیست صد و چهل سانتی متری تاش
 

رادیاتور های پنلی تاش
مناسب ترین گزینه به همراه انواع انواع پکیج های شوفاژ دیواری

 

مزایای کاربرد رادیاتورهای پنلی همراه با پکیج
در سیستم های گرمایشی که در آنها از پکیج استفاده می شود ، کاربرد رادیاتور های پنلی در مقایسه با رادیاتورهای آلومینیومی ( پره ای ، پره دار ) ارجح می باشد . دلیل این امر ایجاد واکنش شیمیایی بین آلومینیوم رادیاتور و مس به کار رفته در مبدل حرارتی پکیج می باشد . به این صورت که به مرور زمان و با تشکیل پیل الکتریکی بین دو فلز ، آب تجزیه شده و هیدروژن و اکسیژن آزاد شده به دستگاه پکیج و نیز رادیاتورها آسیب رسانده و خوردگی ، افت فشار سیستم و استهلاک سریع دستگاه را به دنبال خواهد داشت . رادیاتورهای پنلی تاش مناسب ترین گزینه همراه پکیج های شوفاژ دیواری در تامین آسایشی پایدار و ایمن می باشند .

 
Tash Radiator Panel Price List Sale

 

لیست قیمت رادیاتور پنلی تاش شصت ، هشتاد ، صد
 
صد و بیست ، صد و چهل سانتی متری با ما تماس بگیرید

 

 

فروش و پخش عمده انواع رادیاتور های پنلی تاش رادیاتور Tash Radiator

 

نمایندگی شرکت کارخانه رادیاتور پنلی تاش

 

خرید رادیاتور پنلی دو کنوکتور تاش

 

لیست قیمت درصد تخفیف پخش عمده رادیاتور پنلی تاش

Incoming search terms:

  • رادیاتور تاش
  • رادياتور تاش
  • لیست قیمت رادیاتور تاش
  • قیمت رادیاتور پنلی تاش
  • قیمت رادیاتور پنلی
  • قيمت رادياتور تاش يك متري
  • قيمت رادياتور تاش
  • قىمت راداتور تاش
  • رادیاتور پنلی تاش140سانتی متر
  • لیست قیمت رادیاتور خودرو
ارسال نظر